TropiDog lamba ja riisiga täissööt täiskasvanud keskmist (12 kuud ja vanemad) ja suurt tõugu (15 kuud ja vanemad) koertele.
TropiDog Lamb sisaldab kergesti seeditavat lambavalku, samuti köögivilju, puuvilju ja pruunvetikaid (Ascophyllum nodosum). Lõheõli ja linaseemned on looduslikud omega-3 ja omega-6 rasvhapete allikad, mis avaldavad positiivset mõju liigestele, immuunsüsteemile, südamele, nahale ja karvkattele. Õunade, porgandite ja herneste lisamine annab loomulikke vitamiine ja kiudaineid, mis soodustavad soolestiku paremat tööd.
Toidus sisalduvad nisu- ja maisiidud sisaldavad hästi imenduvat letsitiini, E-vitamiini, B-vitamiine ja küllastumata rasvhappeid, samas kui pruunvetikad on mineraalide (sh väärtusliku joodi) allikas.
TropiDog Premium Lamb with Rice koertoit 12kg
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 19.82€
54.95€
TropiDog lamba ja riisiga täistoit koertele.
Tasuta transport kulleriga - alates 39€ ostust
Laos
Tootekood: 57057
Kategooriad: Koertele, Kuivtoidud, TropiDog koeratoit
Sildid: antioksüdandid, dog, koer, koerale, lamb, lambaliha, lammas, Mineraalid, preemium, premium, täissööt, täistoit, tropi, tropidog, vinamiinid
Kaal | 12 kg |
---|---|
Mõõtmed | 75 × 40 × 12 cm |
Seotud tooted
Karvahooldus
8.00€
Brit Fresh koeratoit
14.00€ - 53.95€
Karvahooldus
9.00€
Brit Paté & Meat konservid koertele
2.80€
Brit Premium koeratoit
13.50€ - 42.90€
Allahindlus!
Carnilove koeratoit
11.54€ - 74.78€
Brit Paté & Meat konservid koertele
2.80€
Carnilove koeratoit
13.90€ - 85.30€